Čištění sedaček,koberců a interierů vozidel


 EKOLOGICKÁ DROGERIE A BYTOVÉ DOPLŇKY                   

 

  • Vítejte ve světě exkluzivní ekologické drogerie a české společnosti Dedra s.r.o. Tato česká společnost se zabývá výrobou ekologické kosmetiky více než patnáct let, a za tu dobu si získala spoustu stálých, spokojených zákazníků nejen v Čechách ale i na  ostatních trzích Evropy. Drogerie a kosmetika Dedra klade důraz na kvalitní a ekologické výrobky, které splňují ty nejpřísnější evropské normy ve všech směrech. Dostávají se k Vám tak vysoce koncentrovaná drogerie, která obsahuje minimum škodlivých látek a plnidel.

     

                                             

DEDRA

 

 

Pokud máte zájem si jen objednat zboží, rádi Vám ho objednáme a doručíme. Stačí si vybrat, napsat kód a počet kusů na náš email. Podle váhy bude určeno poštovné dle platného ceníku pošty nebo doručíme při realizaci vlastní zakázky.

 

 

 

/album/fotogalerie-uvodni-stranka/cp0780636590c61a4a3032f43583382599d14a-jpg/                     /album/fotogalerie-uvodni-stranka/cp07819bed9d5567b1e8fbd01ddc13b6ea8aee-jpg/

 

  •   Nejen, že můžete využít možnosti nakupovat přímo od výrobce za velkoobchodní ceny, ale také máte možnost spolupracovat.

  

 

 

Jak se stát zákazníkem, prodejcem, koordinátorem Dedry ?  

Napište si o informace  cisteni.zahradnikova@seznam.cz

Upozornění:

 Číslo koordinátora Dedra má pro Vás slevu!               

Při registraci nezapomeňte uvést  koordinátora 

 Jan Kryštůfek     číslo 139597

               

  


 

 

 


Anketa

Zaujala Vás možnost spolupráce?

ANO
(5)
63%

JIŽ JSEM REGISTROVÁN
(0)
0%

PŘEMÝŠLÍM O REGISTRACI
(2)
25%

NE
(1)
13%

Celkový počet hlasů: 8